Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Eski basit usullerle faaliyetlerinü sürdüren firmamız 2006 yılında profesyonel geri dönüşüm… İncele

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Esenyurt / İstanbul

 • Telefon

  0(531) 027 46 89
  0(531) 027 46 89

 • E-Posta

  info@demirciogluhurdacilik.com

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Eski basit usullerle faaliyetlerinü sürdüren firmamız 2006 yılında profesyonel geri dönüşüm hizmetlerine adım atmış ve Demircioğlu Hurdacılık adını alarak, araç sayısını arttırarak hizmetlerini büyütmüştür. Başlangıçta İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet verirken ilk olarak faaliyetlerini İstanbul geneline yaymış sonrasında ise çevre illete hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılında Şekerpınar ve Gebze'de 1600 metrekarelik geri dönüşüm tesisini kurmuştur. 1992 yılında bir tahta araba ile Anadolu Yakasında başlayan hizmetimiz bugün bir araç filosu ile Türkiye'nin tüm bölgelerinde sürdürülmektedir.

Ekip üyelerimiz ile tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre geri dönüşüm araçlarımızı da geliştirmekteyiz. 

Hurdacılık sektörü tüm dünya piyasalarını etkileyen bir sektördür. Metal, kağıt ve plastikte geri dönüşümün artması hem çevreyi korumakta hem de hammade ihtiyacını karşılayarak hammadde ithatatının önünü kesmektedir. Bu kapsamda bilyonlarca dolar ülke içerisinde kalmakta, ülkenin cari açık vermesi önlenmektedir. Demircioğlu Hurdacılık olarak sorumluluğumuzun farkındayız ve işimizi ciddiyetle yapıyoruz.

 

Hakkımızda
GALERİ
Teklif Formu