Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Eski basit usullerle faaliyetlerinü sürdüren firmamız 2006 yılında profesyonel geri dönüşüm… İncele

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Esenyurt / İstanbul

 • Telefon

  0(531) 027 46 89
  0(531) 027 46 89

 • E-Posta

  info@demirciogluhurdacilik.com

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa yakası hurdacı olarak sizlerin hizmetindeyiz. Demircioğlu Hurdacılık İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekte olan hurdacıların başnda gelmektedir. 

Gelişmiş araç filosuyla, son teknoloji geri dönüşüm araçlarıyla Avrupa Yakasında hizmet vermekte olan Demircioğlu Hurdacılık aracılığıyla her nevi hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Hurdalarınızın bedeli size peşin ve nakit olarak ödenecektir. 

Avrupa Yakası Hurdacı Firması

Demricioğlu Hurdacılık hurda fiyatlarını hurda piyasasnın güncel fiyatlarına göre belirlemektedir. Bu kapsamda hiçbir müşterimiz mağdur edilmemekte, hurdaların hakkı verilmektedir.

Hurdalarınız yerinde tartıldıktan sonra size fiyat bilgisi verilecektir. Öncesinde fiyat bilgisi isterseniz hurdalarınızın türünü ve gramajını bize bildirerek fiyat alabilirsiniz. Ancak en doğru fiyat yerinde tartım yapılıp hurda türleri ayırıldıktan sonra verilecektir.

Whatsapp hattımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilir mesajlarınızı iletebilirsiniz. Her zaman en kısa süre içinde geri dönüş yapılmaktadır. Adres veridğinizde en yakın aracımız en kısa süre içerisinde adresinize intikal edecek ve hurdalarınızı teslim alacaktır. Ekiplerimiz Avrupa Yakasının her semtine hizmet götütmektedirler.

Avrupa Yakası Hurdacı
GALERİ
Teklif Formu