• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Atık Kağıt ve Karton Hurdası

İstanbul Atık Kağıt ve Karton Hurdası

İstanbul'da tüm atık kağıt çeşitleri, atık karton çeşitleri ve ambalaj kutuları alıyoruz. Adresten atık kağıt alarak birikimlerinizi değer kaybı yaşamadan nakde çeviriyoruz. Kağıt geri dönüştürülmesi elzem olan malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü kağıtların üretebilmesi için birçok ağaç kesilmektedir. Bunu en aza indirebilmek için ise kağıt dönüşümü mutlaka olması gerekmektedir. Demircioğlu Hurdacılık olarak tüm kağıt hurdası çeşitlerini alıyoruz. Gazete kağıdı, ambalaj kağıtları, reklam afişleri ya da posterler, atık kitaplar ve hurda kartonlar gibi çeşitli türde kağıtları alıyoruz. İstanbul geneline hizmet veren firmamız atık kağıt piyasasının üstünde değer vermektedir. Güncel atık kağıt fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İstanbul ve Gebze civarındaki büyük kağıt geri dönüşüm fabrikalarına kağıt tedarik etmekten gurur duymaktayız. Güvenilir kağıt toplama ekiplerimiz aracılığı ile sayısız okul ve kurumdan kağıt almaktayız. Böylece hem bu kurumlara parasal katkıda bulunurken hem de çevreyi güzelleştiriyoruz.

Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi olan kağıt geri dönüştürülmezse hem maliyeti artmakta hem de ağaç kesimleri ekolojiyi olumsuz etkilemektedir. Kullanılmış atık kağıtlar çok az maliyet ile kağıt geri dönüşüm sürecinden geçirilerek sektöre yeniden kazandırılır. İstanbul hurda karton fiyatları konusunda sabit fiyat sunmanın zor olduğu illerin başında gelmektedir. Çünkü hurda kağıt fiyatları daha doğrusu atık kağıt fiyatları bir çok hurda çeşidinin aksine mevsimsel değişimler, döviz kurları gibi olaylardan daha fazla etkilenmektedir. İstanbul kağıt geri dönüşüm sektöründen hizmet veren ve hurda kağıt alımı yapan kağıt geri dönüşüm firmaları sabit fiyat tarifesi sunuyor ise bu siz değerli müşterilerimiz için kazançlı değildir. O yüzden bu tarz firmalardan uzak durmanızı önemle duyuruyoruz. Ayrıca kağıt satın alan yerler arasında hurda kağıt kilosu fiyatlarını güncel atık kağıt fiyatlarından çok altta tutan firmalar ile de ticaret yapmanız belki tonaj olarak az satım yapmanızda çok kayıp gibi görünmese de yüksek tonajlarda bu sizin için ciddi zararlar demektedir. Firmamız Demircioğlu Hurdacılık size en güncel hurda kağıt fiyat tarifesi sunacaktır. Bize telefon ederek piyasa karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca okul ve kurumlar için özel kağıt geri dönüşüm projelerimiz mevcuttur.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu