• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Hurda Alüminyum

Alüminyum Hurdası

İstanbul'da Alüminyum hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan şirketimiz hurdalarınızın değerini nakit olarak peşin ödemektedir. Hurda alüminyum geri dönüşüme kazandırılması kolay olan hurda çeşitlerinden bir tanesidir ancak usta ekiplerce elden geçerse değer kaybı minimum seviyede olmaktadır. Aksi takdirde alüminyum birikiminiz değer kaybı yaşamakta, bu da size zarar olarak dönmektedir. İstanbul tüm semtlerinden hurda alüminyum ve diğer alüminyum hurda türevleri almaktayız.

Ayrıca adresten ve şantiye sahalarından alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanmak için bize telefon etmeniz yeterlidir.

Demircioğlu Hurdacılık olarak İstanbul'da Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur.

Bu arada burada İstanbul hurda sektöründe müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerlerde kazanç sağlamaktan gurur duymaktayız. İstanbul'dan alımını yaptığınız alüminyum hurda çeşitlerinden bazıları şunlardır alüminyum içecek kutusu, alüminyum çerçeve, alüminyum sac, alüminyum profil, alüminyum ev eşyaları vb. Ayrıca alüminyum hurda kg fiyatı öğrenmek için veya diğer güncel hurda fiyat listesi sorgulamak için bize telefon etmeniz önemle rica olunur.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret70493
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu