• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Çatalca Hurdacı

ÇATALCA HURDACI VE HURDA ALIM SATIM İŞLERİ

İstanbul Çatalca hurdacı ekiplerimizce uzun yıllar geri dönüşüm alanında hizmet verdiğimiz bir bölgedir. Gezici araçlarımızla hurda alan personelimiz güvenilir hurdacılık anlayışı ile Çatalca insanının övgüsünü almıştır. Firmamız bölgedeki hurda merkezi sayesinde günün her saati adresten hurda alımı yapabilmektedir. Bu nedenle Çatalca’da hurda alan Çatalca hurdacı firması lazım ise yardımcı olmaktan keyif alırız. Sitemizde bulunan hurdacı numaraları aracılığı ile bize her gün ve her saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine telefon ve ya eposta aracılığı bizden demir, alüminyum, kağıt, sarı, plastik, bakır, krom, çinko ve kurşun hurda fiyatlarının anlık değerlerini öğrenebilirsiniz.

  Çatalca Hurdacı Kuruluşu

Çatalca’daki Sanayi Bölgelerindeki Hurdacı Faaliyetlerimiz

Çatalca bulunduğu konum itibari ile hurdacı merkezlerine uzak sayılır. Bundan dolayı da özellikle küçük hurdacı işletmeleri sizden hurda almak için hurdaları hurda merkezine sizin getirmenizi talep edebilir. Bu nakliye işlemi sizin için hem zaman kaybı hem ek bir maliyet demektir. Oysa özellikle inşaat şirketleri ve fabrikalar için en karlı ve uygun olan yöntem adresten hurda satmaktır. Böylece hurda yükleme ve nakliye işlemleri ile hiç uğraşmadan doğrudan hurda değeri üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık yerinde ve değerinde hurda alımı mantığıyla güzel bir hurda ticareti yapmaktadır.

 

Çatalca İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım ve Satımı

Kullanım ömrünü tamamlamış yani artık kullanılmayan araç ve gereçler sizin için hem depolama sorunu hem de yerine sıfır ürün alınacağı için masraf anlamına gelir.  Firmamız elinizde bu durumda olan tüm malzemeleri hurda fiyatı ile almaktadır. Ancak kullanımı devam edebilecek tüm inşaat malzemelerini ise ikinci el fiyatı ile almaktayız. Size ikinci el ürünlerin tedariki ve temini konusunda yardımcı da olabiliriz. Birinci sınıf kalitede inşaat iskelesi, demir direk, çelik halat, inşaat demiri, trapez sac, çatı makası ve diğer şantiye malzemeleri stoklarımızda mevcuttur.

  Çatalca'da Hurda Alan Firma

Firmamız İstanbul hurdacı çalışmaları ile hep övgü toplamıştır. Müşteri ilişkilerine büyük önem veren personelimiz işini titizlikle yapmaktadır. Dürüst hurda alım satımıyla ticaretin tam hakkını veren hurdacı şirketi olarak uzun yıllar daha geri dönüşüm sektöründe çalışmaya devam edeceğiz. Anlık değişim gösteren hurda fiyatları için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Çatalca’da Hurda Satmak İsteyenlere Öneriler

Değerli müşteri unutmayın hurda mutlaka elektronik tartılar ile satın alınmadan önce tartılmalıdır. Hurdacınız bilgisayarlı kantar kullanımını hurda miktarı az olduğu için ret ediyorsa sizin belirlediğiniz başka bir kantarda tartımı önerin. Fabrika veya başka bir sanayi kuruluşu iseniz gerekli evrakları önceden hazırlayın ve hurdacıdan istediğiniz belgeleri belirtin. Örneğin yerel hurda firmaların çoğu bertaraf formu veremiyor. Ayrıca anlaşacağınız hurdacıya mutlaka bir tarih ve saat belirtin. Diğer türlü sizin iş gücünüzü azaltacak bir zamanlama hatasına neden olabilir. Fiyat belirleme konusunda aceleci olmayın tüm bilgileri not edin ve kıyaslama yapın. Tüm bu bilgiler ışığında hurda satışı yapıyorsanız kazançlı bir satış yaptınız demektir hayırlı olsun.

  Hurda Metal Geri Dönüşümü Çatalca İstanbul

Hurdacı İşlerinin Çatalca için Önemi

Geri dönüşüm sektörü Çatalca’da özellikle endüstrisi kuruluşlarına ham madde tedariki sağlamada çok büyük bir rol üslenmiştir. Türkiye ekonomisi için hurdacılık sektörü gelişmeye mecburdur. Çatalca civarında biriken ve toplanan hurda miktarı çok kısa sürede devasa boyutlara ulaşmaktadır. İmalat artığı kaliteli araiş hurdasının çöpe gitmesi demek ülke ekonomisinin zarar etmesi demektir.  Bakır, sarı ve alüminyum gibi değerli hurda çeşitlerinden oluşan fabrika araişleri geri kazandırılırsa yüksek getirisi olmaktadır.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret70493
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu