• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Fatih Hurdacı

FATİH HURDACI FAALİYETLERİMİZ

Geri dönüşüm sektöründe uzun yıllar hurda metal toplayıcılığı da yaptığımız bir ilçedir Fatih. Kendini hızla geliştiren Fatih hurdacı firması artık yerel toplayıcılardan toptan hurda alımları yapmaktadır. Fatih’te hurda alan güvenilir bir şirket arıyorsanız hurdacı numarasından bizimle temas kurun. Krom, çelik, sarı, plastik, kağıt, demir hurdaları için anlık fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

 Fatih Hurdacı Firması Hurda Alan Yerler

İstanbul Fatih’te Konum Olarak Size En Yakın Hurdacı

Şirketimize ulaşmanız halinde bulunduğunuz konuma en yakın hurdacı numarası sizinle paylaşılacaktır. Size yakın hurdacı ekibimiz adresten hurda alımı yapmaktadır. Atık plastik su şişeleri, alüminyum kola kutuları, damacana hurdaları gibi hurdalar için zahmet çekmeyin. Bize telefonla adres verin gün içinde nakit para ile alım yapalım.

 

Hurdacı firmamız Alemdar Mahallesi yakınlarında bulunan tüm üretim atölyelerinden her tür makine hurdası almaktadır. Ayrıca şirketimiz çatı sacı sökümleri yapmaktadır. Buralardan çıkan demir profil hurdalarını değerinde satın alıyoruz. İyi bir hurda ticareti yapmak için birçok hurdacı Fatih semtinde araçları ile dolaşmaktadır. Güvenilir hurdacı içinse mutlaka referans sorunuz.

 

Fatih’e bağlı tüm mahallelerde risk analizi yaparak güvenilir bina yıkımları yapan bir firmayız. Ayrıca bölgeden her tür yıkım çıkmasını satın almaktayız. Çıkma kapı, pencere, pimapen için en uygun fiyatı ödüyoruz. Detaylı bilgi almak için bizi mutlaka aramanızı öneriyoruz.

 Hurda Alüminyum Alımı

Fatih hurdacı ekibimiz gün içerinde defalarca Aksaray mahallesine gelmektedir. Buradan elektronik hurda ve atık kağıt alımlarımız sık olmaktadır. Sadece bu hurdalar için değil her kiloda diğer hurda çeşitleri için de bizi arayabilirsiniz. Hurdacı telefon numaralarımız iletişim bölümünde mevcuttur.

 

Fabrikalar bölgesinden araiş hurdası alımlarımız devam etmektedir. Çalışma sahanıza bıraktığımız konteyner sayesinde atıklarınız ve imalat artıklarınız çöpe gitmiyor. Geri dönüşüme kazandırılma oranına ve içindeki hurda türüne göre size kazanç getiriyor. Özellikle bakır, sarı ve alüminyum parçaları bulunan araişler için bizden kesinlikle fiyat teklifi isteyin.

 Hurdacı Fatih İlçesinde

Fatih’te Hurda Alan Yerler

Bazı Fatih hurdacı kuruluşları müşterilerine eksik bilgiler vererek çeşitli alımlarda mağduriyetler yaratmaktadır. Hurda satışlarınızda dolandırılmamak için mutlaka farklı şirketlerden görüş ve fiyat isteyin. Fatih’te hurda alan yerler arasında size en uygun hizmet vereni tercih etmek elbette en doğal hakkınızdır. Ancak hurdacı şirketlerini kıyaslarken mutlaka tüm faktörleri dikkate alın. Özellikle fire düşülmesi, nakliye ve işçilik masrafı gibi durumları mutlaka hurda alan yer ile görüşün. Üstü kapalı hiçbir ifadeyi kabul etmeyin. Açık ve net olmayan bir ticaret anlayışı olamaz. Ayrıca hurda tartımında siz de bulunun hatta mümkünse tanıdığınız elektronik kantar var ise orada tartımı teklif edin.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu