• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Kağıthane Hurdacı

KÂĞITHANE HURDACI ŞİRKETİ DEMİRCİOĞLU HURDA

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan değerli hurdanın yaklaşık 28 milyar TL olduğu tahmin ediliyor. Hurdacı firmalarından beklenen bu milli servetin çöpten kurtarılması ve ham madde olarak ekonomiye katılmasıdır. Kağıthane hurdacı firması olarak bizler geri dönüşümün gerekliliğinin bilincindeyiz.

Demircioğlu Hurdacılık daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kağıthane'de tüm mahallelerden hurda almaktadır. Hurda fiyatları öğrenmek için de bizi telefon ile arayabilirsiniz.

 Kağıthane Hurdacı Firması

HAMİDİYE’DE GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Sanayi kuruluşları tarafından kullanılan döküm hurdası temini için geldiğimiz Hamidiye Mahallesi genelde hurda konusunda sorun yaşanmayan bir yerdir. Buradaki rekabeti yüksek olan soyulmuş bakır hurdası alımı da yapıyoruz.

 

KAĞITHANE SULTAN SELİM CİVARI HURDACI

Sultan Selim Mahallesi civarında galvaniz hurda alan firmalar tarafından verilen fiyatlar arasında karşılaştırma yaptığınız zaman. Demircioğlu farkını göreceksiniz.

 

TALATPAŞA’DA HURDA ALANLAR

Sarı hurdası satmak için Talatpaşa yakınlardaki hurdacıların telefon numarasını bulmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşın. Ayrıca Talatpaşa Mahallesi’nden zamak hurdası da alıyoruz.

 

ÇELİKTEPE HURDACI NUMARASI

Kağıthane Çeliktepe'de bulunan atık pet şişe birikimlerini toptan almaktayız. İstanbul Avrupa yakası hurdacılar arasında şantiye hurdası için en iyi sistemi geliştiren firmayız. Çünkü konteyner ve hurda toplama sistemleri sayesinde özellikle metal atıkların geri dönüşüme gönderilmesi için sizi uğraştırmıyoruz.

 

KAĞITHANE HURDACI VE GÜRSEL MAHALLESİ HURDA ALIM SATIM

İstanbul Kağıthane'de hurda alım satım işleri yapan herkes bilir ki Demircioğlu Hurdacılık her noktadan güvenilir bir şekilde hurda alımı yapar. Kağıthane hurdacı çalışanlarımız çevre esnafla ve halkla geliştirdikleri sıcak diyalog sayesinde öncelikli hurda alan firma konumundadır. Gürsel’de hurda alan şirketimize pirinç sarı hurdası için güncel hurda fiyatı da sorabilirsiniz.

 Hurdacı Kağıthane

ÇAĞLAYAN HURDA FİYATLARI

Çağlayan krom hurdası ve çelik hurdası almak için geldiğimiz son yıllarda hızla büyüme gösteren bir yerdir. Buradan hurda satmayı planlıyorsanız mutlaka bizden fiyat alın. Çünkü hurda fiyatları konusunda uzman olan firmamız Çağlayan'da da en iyi fiyatı vermektedir.

 

KAĞITHANE MERKEZ HURDACISI

Parça pincik veya profil olarak toplanan sert alüminyum hurdası İstanbul hurda sektöründe önemli bir paya sahiptir. Kağıthane merkez hurdacı ekibimiz burada günün her saati değişik türde hurdaları almak için nöbet tutuyor.

 

NURTEPE MAHALLESİ BİNA YIKIM İŞLERİ VE HURDACILIK

Özellikle yıkım kararı çıkmış riskli binaların yıkım işlerini güvenlik tedbirlerini alarak yapıyoruz. Bu yıkım sonucunda ortaya çıkan hurda demir gibi hurdaları molozlarından ayırarak alıyoruz. Nurtepe’de ayrıca sarı bakır ile hurda kablo da varsa adrese kadar gelerek alırız.

 

ORTABAYIR’DA DEMİRİN KİLOSU

Türkiye’de en çok hurdacı İstanbul'da çalışıyor. En çok tercih edilen hurda ise hurda demirdir. İstanbul hem nüfusunun fazla olması hem de sanayi sektörünün büyüklüğü nedeniyle geri dönüşüm alanında ihtiyaç da fazla olmaktadır. Yine nüfustan dolayı yapılaşma fazla olmaktadır. Bu da demir hurdasının her gün artık bir şekilde ortaya çıkmasına neden olur. İstanbul'da duyulan bu ihtiyaca cevap verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul Kağıthane Ortabayır Mahallesi'nde hurda demirin kilosu ne kadar diye sürekli araştırma yapmanıza gerek yok. Bizimle temasa geçmeniz halinde her hurdanın bölgesel fiyat aralığını öğrenebilirsiniz.

  Bina Yıkım İşleri Kağıthane

SEYRANTEPE ATIK KAĞIT TOPLAYAN FİRMALAR

Hurda pet şişe daha çok tüketimden dolayı ortaya çıkabilecek bir şeydir. Doğal olarak bunun biriktirildiği yerler de tüketim mekânlarıdır. Seyrantepe'de daha çok kâğıdı bu kategoride sayabiliriz. Ayrıca mahalledeki her inşaat sahasından ikinci el demir direk alınır.

 

HARMANTEPE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI

Bulunduğunuz konumda size en yakın hurdacı firması Demircioğlu Hurdacılık'tır. Harmantepe civarında plastik atıklar düzenli olarak tarafımızdan alınmaktadır. Bizden hurda teneke fiyatları konusunda yardım alabilirsiniz.

 

KAĞITHANE HURDACI FİRMASI ŞİRİNTEPE’DE HURDA ALIYOR

Bölgede çalışan hurdacı telefonları için bizimle iletişime geçiniz. Bu sayede hurda kağıt fiyatları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirintepe'de hurda alan ekibimiz peşin ödeme yapmaktadır.

 

HÜRRİYET MAHALLESİ KAĞITHANE HURDA ALIMI

Hurda alanlar için mantıklı bir konumda olan Hürriyet adeta alüminyum kablo deposudur. Buradan hurda alırken hep nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca çevre düzenlemesi yaparak buranın güzel kalmasına yardımcı oluyoruz.

 

YAHYA KEMAL HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

Yahya Kemal civarında elinizde satmayı düşündüğünüz lama bakır varsa hepsini alalım. Size en yakın hurdacı numarası sitemizdeki numaradır. Telefon edin detayları görüşelim.

 

GÜLTEPE YIKIM ÇIKMASI VE ŞANTİYE HURDASI

Hurda kablo Gültepe mevkiinde genelde plastik geri dönüşüm firmaları tarafından da alınmaktadır. Bunun en büyük nedeni kablodan çıkan plastik ve bakırın kolay nakite çevrilmesidir.

 

KAĞITHANE MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ HURDACI TELEFONU

Fabrikalar sayesinde maddi değeri yüksek olan alüminyum ve araiş hurdası çıkmaktadır. Mehmet Akif Ersoy'un hurdacı firması olarak dürüst ticaret anlayışına sahibiz. İstanbul'da geri dönüşüm firmaları kötü bir üne sahipken Demircioğlu Hurdacılık daima müşteri yararını gözeterek hareket ederek bu durumu tersine döndürmüştür.

  Hurda Demir Kağıthane

YEŞİLCE MAHALLESİ ATIK METAL ALAN FİRMA

En fazla araiş hurdası çıkan yerlerden biri olan Yeşilce hurda fiyatları için bizi tercih ediyor. Buraya bırakılan konteynerler sayesinde kolayca her tür hurdayı kaldırabilmekteyiz.

 

TELSİZLER’DE HURDACILIK YAPAN ŞİRKET

Kutu alüminyum hurdası biriktirme işinde son yılların rekorunu kıran Telsiz Mahallesi iyi bir temin alanı sayılır. Şirketimiz buradan soyma bakır da alıyor. Çalışan tüm personel sigortalı işe giriş yapmıştır. Bu şirketimizin çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.

 

EMNİYET EVLERİ YAKINLARINDA HURDA ALAN FİRMA NUMARASI

Hurda satışı için ihaleye çıkacak her kuruma önerimiz teklif mektubu yerine mail kullanmalarıdır. Bu sayede ilgili ihaleye çok fazla firma girebilecek bu da işin kalitesini artıracaktır. İstanbul hurdacınız olan firmamız tarafından her gün hurda bakır fiyatları yayınlanır. İstanbul'da hurda alan firmalar arasında köklü geçmişiyle öne geçen Demircioğlu Hurdacılık sabit fiyat uygulamasına karşıdır. Yani liste fiyatı veriyoruz ama elimizden geldiğince güncel hurda fiyatlarını yazmaya çalışıyoruz. En iyi ve güncel fiyatları telefon ile kolayca alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret70384
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79415.8173
Euro6.42226.4479
Hava Durumu