• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Eyüp Hurdacı

EYÜP HURDACI FİRMASI DEMİRCİOĞLU ÇALIŞMALARI

Eyüp hurdacı firması olarak hizmet kalitesini sürekli artırdığımız bir ilçedir. Bölgede kapıdan hurda alımı yapabilme özelliği olan ekibimiz vardiyalı çalışmaktadır. Eyüp'te hurda alan güvenilir hurdacı lazım ise Demircioğlu Hurdacılık her​ zaman emrinizde.

Çevre koruma ve ekonomik kalkınma programı kapsamında geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eyüp ilçesi geneli adresten her türden hurdayı almaktadır.

  Eyüp Hurdacı Firması

AKŞEMSETTİN MAHALLESİ HURDACI

Kentsel dönüşüm için yıkımı düşünülen binalardan pvc hurda alımı yapıyoruz. Akşemsettin hurdacı olarak sıklıkla bizi tercih etmektedir. Civardan özellikle hurda demir satımı için yoğun talep üzerine konteyner bırakmaya başladık.

 

YEŞİLPINAR’DA HURDA ALANLAR

Hurda sarı bakır fiyatları için İstanbul Avrupa yakasının en güncel fiyatını araştırıp size sunuyoruz. Yeşilpınar semtlerinden pimapen hurdası almak için her gün uğruyoruz.

 

GÖKTÜRK MERKEZ GERİ DÖNÜŞÜM FAALİYETLERİMİZ

Geri dönüşüm ülke olarak mutlaka dört elle sarılmak​ gerekiyor. Çünkü ekonomik kalkınma için hem ham madde hem de enerji tasarrufu sağlayan geri dönüşüm sürekliliği sağlanırsa karşılığı olacak bir sektördür. Örneğin bir inşaat alanında artık kullanılmayan demir direkler bir başka inşaat için pekâlâ kullanılabilir.

Firma olarak daima güncel hurda fiyatları veriyoruz. Özellikle Göktürk hurdacı şirketi olarak sarı hurda fiyatları konusunda size günlük bilgi verebiliriz.

 

EYÜP GÜZELTEPE HURDA METAL ÇEŞİTLERİ

Güzeltepe Mahallesi'nde hurda satışı yapmayı düşünüyorsanız lütfen bizden hurda fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Demircioğlu özellikle hurda sarı için size en uygun fiyatları​ sunuyor.

 

ÇIRÇIR’DA ADRESTEN HURDA ALIMI

Hurda metal sanayi sitelerinin atıklarından oldukça fazla çıkmaktadır. Çırçır bölgesindeki üretim tesisleri de artıklarını bize satıyor. Sizlerin kurşun hurdası gibi hurda atıklarınız mevcut ise zahmetsizce satmak için bize telefon edin.

 

KARADOLAP MAHALLESİ HURDACISI

Bu civarın güvenilir ve bilindik hurdacısı olarak teneke kutu ile yüksek tonlarda dkp alımı yaptık. Bölgede geri dönüşüm çalışmalarımız devam etmektedir. Personelimiz yaz kış demeden araçlarla ile tüm mahalleyi geziyor.

  Eyüp'te Hurda Demir

ESENTEPE ESKİCİ EKİBİMİZ

Atıl vaziyette bulunan tüm eşyaları geri dönüşüme kazandırmayı kendine bir sorumluluk kabul eden bir firmayız. Esentepe için görevli grubumuz 7 24 metal hurdası topluyor. Metal hurdası demişken bizden daima hurda teneke fiyatları öğrenebilirsiniz. Ayrıca çinko satmak isterseniz de bize haber edin.

 

EYÜP DÜĞMECİLER MAHALLESİ’NDE HURDA ALAN

Değirmenciler mevkiinde alüminyum kablo hurdası satmak istiyor iseniz size yardımcı olmak isteriz. Ayrıca burada bulunan tüm sahalardan çelik hurdası alıyoruz. Yüklem vs işleri tamamıyla bize aittir.

 

NİŞANCI’DA EN YAKIN HURDACI

Geçmiş dönemlerde hurda kablo için oluşturulmuş geri dönüşüm aşamaları hemen hemen aynen devam ediyor. İstanbul hurdacı şirketlerinin​ çoğu kabloyu karışık paketliyor. Bu da hurdanın toplam değerini düşürüyor. Bunun yerine ayrıştırma işlemi ile soyulmuş vs. diye ayrı ayrı paketleme yapılırsa satılırken daha değerli olacaktır.

 

EYÜP’E BAĞLI İSLAMBEY’DE ÇIKAN HURDALAR

İslambey’deki işletmelerden hurda alan geri dönüşüm firmaları arasında özellikle kağıt hurdası alımında lider firmayız. Şirketimiz Demircioğlu her zaman müşterisine değer veren bir şirkettir. İslambey’den bize hafta sonları da dahil her gün ulaşabilirsiniz.

 

RAMİ CUMA HURDACI

Rami’de hurdacı firması lazım ise size en yakın hurdacı ekibimizi göndermek isteriz. Rami Cuma genelinde en güncel fiyatları veren firmayız. Özellikle galvaniz sac ve alüminyum hurdası satmak için bize mutlaka danışın. Emin olun bu hurda satışlarından fazlasıyla karlı çıkarsınız.

 

RAMİ YENİ HURDA METAL GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Hurda geri dönüşüm konusunda duyarlı bir halka sahip olan Rami Yeni’de bizler de hurdacı olarak görev yapıyoruz. Amacımız hurda atıkların tekrar kullanıma kavuşturulmasıdır. Bunlardan bazıları kablo, kağıt, plastik, bidon ve demir hurdalarıdır.

 

EYÜP MERKEZ ‘DE GÜNLÜK HURDA DEMİR FİYATI

Kablo hurdası birçok sektörden tahmin edilemeyecek ölçüde fazla çıkmaktadır. Yani bir bakıma hurda geri dönüşüm metal için tahmin edilebilir bir serüven izlerken söz konusu kablo olunca tahminde bulunmak biraz zor. Eyüp Merkez Mahalle’de durum aynen böyledir. Birçok hurdanın ne zaman hangi işletmelerden geleceği bellidir. Ama hurda kabloda durum biraz farklıdır. Çünkü kullanım alanı olarak yaygın olan kablo kendine her zaman yer bulmuştur.

  Hurda Kağıt Alımı İstanbul Eyüp

EYÜP SAKARYA MAHALLESİ KAĞIT TOPLAYAN FİRMALAR

Soyulmuş bakır satmak için Sakarya’da en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca atık kağıt toplayan firmalar arasında da Sakarya mahallesine en çok yatırım yapan firmayız. Her hurda da olduğu gibi yine en güncel paslanmaz hurda fiyatları tarafımızdan veriliyor.

 

EMNİYETTEPE’DE HURDACI NUMARASI

Emniyettepe civarında bulunan lokanta, kafe, büfe, okul, hastane gibi yerlerden atık kola kutusu hurdası alıyoruz. Üstelik kg ne olursa olsun adrese kadar geliyoruz ve hemen parayı ödüyoruz. Ayrıca sert alüminyum hurdası da almaktayız. Bizi arayıp detayları öğrenebilirsiniz.

 

ALİBEYKÖY HURDACI VE HURDA ALAN FİRMA

Alibeykköy’de hurdacı olarak en çok hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Bunun nedeni bölgedeki fabrikalardan atık alüminyum parçaların araiş olarak çıkmasıdır. Bu arada semttin sanayi sitesinden motor hurdası almak için konteyner bıraktık. Bilginiz olsun İstanbul’da en güncel hurda fiyatı bizdedir.

 

SİLAHTARAĞA MAHALLESİ CİVARI ESKİ KARTON KOLİ SATANLAR

Silahtar öyle bir mahalle ki hurdacının arayıp da bulmadığı hiçbir şey yok. Pik hurdası için karışık demir mi ararsın, çapak için hurda plastik mi ne ararsan mevcut. Ayrıca burada dükkan depolarından toplanan kolilerin satışını yapan yerel işletmeler vardır. Eski karton koli satan bu yerlerden yüksek tonajda alım yapabiliyoruz.

 

MİTHATPAŞA’DA HURDA ALIMI YAPAN FİRMALAR

Mithatpaşa hurdacısı olarak ne kadar satılık hurda var ise hepsini almaya talibiz. Kullanılabilir durumda olan borular için ayrı bir fiyatlandırma yapabiliriz. Daha fazla bilgiyi telefondan öğrenebilirsiniz. Hurda alımı yapan firmalar için Mithatpaşa muntazam bir yerdir.

 

DEFTERDAR MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Elektrik elektronik işi yapanlar dahil bakır tel her yerde bulunuyor. Doğal olarak atıl duruma da o kadar çok geliyor. Bunların geri dönüştürülmesi de mutlaka şart oluyor. Çünkü İstanbul hurda atıklarla kirletilemeyecek kadar güzel bir şehirdir. Özellikle Defterdar için tüm çevre dostu projeleri destekliyoruz.

 

EYÜP MİMAR SİNAN PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Plastik atık alan firmalar tarafından özel bir yeri olan Mimar Sinan semti her geçen gün gelişiyor. Üstelik İstanbul atık kağıt toplayan firmalar tarafından karış karış gezilirken burada sabit bürolar mevcuttur. Aramanız halinde sizi şubemize yönlendirebiliriz.

  Hurda Metal Alım Satımı Eyüp

TOPÇULAR’DA YERİNDEN HURDA PET ŞİŞE ALIYORUZ

Topçular hurda fiyatları konusunda daima bilgilendirme yaptığımız bir yerdir. Her çeşit hurda malzemeyi aldığımız gibi kurşun hurdasının da adresten alımını yapıyoruz. Ayrıca Eyüp hurdacısı olarak Topçular bölgesinde atık pet şişe satın almaktayız.

 

PİRİNÇÇİ MAHALLESİ BAKIR GERİ DÖNÜŞÜM İŞLERİ

Her kgde teneke almaktayız. Üstelik kapıdan yükleme yaparak alıyoruz. Pirinççi genelinde hurda bakır için ilk geleceğiniz adres Demircioğlu Hurdacılık olmalıdır. Çünkü bu mahalle civarında bulunan her türlü hurda için en güncel hurda fiyatı teklifi veren firmayız. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki Pirinççi'de eski karton koli satanlar iyi bir kazanç elde etmek için bizi tercih ediyor.

 

EYÜP HURDACI FİRMASI AKPINAR’DA HİZMETTE

Hemen hemen hurdacı İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçeler için hizmet vermek ister. Ancak özellikle Eyüp gibi mahalle sayısı fazla olan ilçelerde hurdacı olarak çalışmak için gerçekten organize işleyen bir çok ekip ile birçok araca ihtiyaç vardır. Bu araçları fazlasıyla bünyesinde barındıran şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık çalışanları arasında da iletişimi güçlü bir takımdır. Örneğin Akpınar mahallesinde bir yerden fabrika hurdası alınacaksa bunun için danışman sekreter, hurda fiyatlandırma ekspertizi, saha ekip başı ile şoförler ve iş makineleri operatörleri arasında yoğun bir telefon görüşmesi yaşanır. Bu sayede de hiç bir aksaklık yaşanmadan hurdanın tamamı anlaşılan fiyattan alınır.

 

AĞAÇLI’DA ARAİŞ HURDASI ALIMI

Ağaçlı mahallesi üretim tesislerine yakınlığı nedeniyle araiş diye tabir edilen atık parçaların biriktirildiği bir yerdir. Ayrıca burada bulunan işletmelerden ve okullardan atık pet şişe alımı yapan hurdacı gerekiyor ise bizi mutlaka arayın.

 

EYÜP IŞIKLAR MAHALLESİ’NDE SATILIK HURDA

Sarı çubuk biriktiren bölge esnafına önerimiz lütfen hurdaya ayırma işlemi sırasında bakır hurdası atıklarını rastgele atmayın. Çünkü bunlar çubuklardan daha değerli işlem gören hurda çeşitleri arasındadır. Bu tarz değerli hurdaları ayrıca biriktirip bize toplu satış yapabilirsiniz. Işıklar civarında bulunan her türlü satılık hurda için bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz.

 

ODAYERİ CİVARI HURDACI TELEFONU

Eyüp hurdacı ekibimiz Odayeri Mahallesi'nde faaliyet gösteren inşaatlardan her türlü şantiye hurdası ve ikinci el malzemeleri almaktadır. Bölgede hurda kablo fiyatları öğrenmek istiyorsanız hurdacı telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İHSANİYE YAKINLARINDA HURDA ALAN FİRMAYIZ

İstanbul hurda maden fiyatları bir çok şeyden etkilenmektedir. Bu da sürekli sabit fiyat uygulamasına engel olur. Çünkü örneğin plastik hurda fiyatları genelde sadece kur oranında artış gösterirken demir hurdası mevsimsel değişik oranda artış veya düşüş gösterir. Çünkü hurda demir için iyi bir temin alanı olan inşaat sektörü kışın çok ciddi bir duraklama yaşıyor. Bu da buralardan daha az demir ve diğer inşaat hurdalarının çıkacağı anlamına geliyor.

 

ÇİFTALAN BÖLGESİ HURDA ALANLAR

Hurda alım satım ve bunların geri dönüşüme kazandırılması aşamalarında işini severek yapan bir şirketiz. Bu da bizi Eyüp hurdacı firması olarak Çiftalan Mahallesi genelinde bir adım öne geçiriyor. Geri dönüşüm konusunda bilinçli hareket eden çalışanlarımız size her zaman yardımcı olmak için göreve hazırdır. Bölgeden daha çok krom hurdası atıklarını konteyner bırakarak veya doğrudan adrese gelerek alıyoruz.

Sizlerin de Eyüp'te hurdacı ihtiyacı varsa bizimle temasa geçiniz. Size İstanbul'un en iyi hurda fiyatını veren hurdacı ekibimizi göndereceğiz. Bakır, krom, demir, alüminyum, kağıt, pvc, kablo ve diğer tüm hurda çeşitleri için adresten hurda alım imkanı mevcuttur. Arayın detaylı bilgi verelim.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret70497
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu