• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Büyükçekmece Hurdacı

BÜYÜKÇEKMECE HURDACI ÇALIŞMALARIMIZ

inşaatlarda artan hurda demiri ne yapacağınızı bilmiyorsanız geri dönüşüme göndermek için bize satın. Büyükçekmece hurdacı ekibimiz inşaat sahanızdan hurdaları kolayca alabilir.

Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece ikinci el eşya alanlar için bizimle irtibata geçiniz. Hurda alım satım dışında ikinci el piyasasında da çalışıyoruz. Bu ara çok iyi bir kazanç elde edilen tüm elektronik hurdalar için en güncel hurda fiyatları veriyoruz.

 

HÜRRİYET GENELİ HURDA ALINIR

çatı paneli ve diğer inşaat malzemeleri için konteyner bırakıyoruz. Bir gün Hürriyet yakınında hurda alan birine ihtiyacınız olursa bize ulaşın. Sizin için en güncel hurda fiyatları sunmaktayız.

 

FATİH MAHALLESİ HURDACISI

yıkım işleri için en çok tercih edilen bir şirketiz. Özellikle Fatih Mahallesi bina yıkım işlerinde gerek hurda karşılığı yıkımı ücretsiz yaptığımızdan gerekse çevre düzenlemesi yaparak yıkım işleri sonrasında çok temiz bir alan bıraktığımızdan öncelikli olarak tercih ediliyoruz.

 Büyükçekmece bina yıkımı yapan hurdacı

BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK’TE HURDACI

İşletme depoları çatısında bulunan eskimiş trapez sac gibi malzemelerin sökülmesi ve adresten alımını yapıyoruz. Atatürk mahallesi civarında bulunan her hurda için bizi arayabilirsiniz.

 

MİMAROBA GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Mimaroba son yıllarda kentsel yapılaşmada artış gösteren bir yerdir. Burada doğal olarak aktif inşaat sahaları da oldukça fazladır. Demircioğlu Grubu olarak bu alanlardan teleskobik direk, parça demir, çivi, cıvata, çelik tel, iskele parçaları gibi inşaattan artan ve satılık olan ne varsa hepsini alıyoruz.

 

PINARTEPE CİVARI HURDA ALAN

Firmamız çelik konstrüksiyon yapılar için en uygun yöntem ile yıkım ve söküm işlerini üstleniyor. Pınartepe için en güncel fiyat veren şirketimiz bünyesinde çalışan tüm hurdacı personel sigortalı olarak çalışmaktadır.

 Büyükçekmece'de Araiş Hurdası Alınır

İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE ULUS HURDACISI

Ulus’ta bulunan depomuzda fazla sayıda az kullanılmış işe yarar ikinci el raf mevcuttur. Adrese teslim yapabiliriz. Hurda raf satmak için telefon ile kolayca bilgi alabilirsiniz.

 

MURAT ÇESME’DE ADRESTEN HURDA ALMAKTAYIZ

çatı malzemeleri için sıklıkla geldiğimiz Murat Çeşme hurda alım satım işlerinde bizi tercih eden müşterilerimiz tarafından her geçen gün daha güzel bir yer haline gelmiştir. Burada üretim yapan tesisler imalat artıkları için de bizi tercih etmektedir. Hepsine güvenip bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

 

SİNANOBA’YA EN YAKIN HURDACI

Sinanoba’da faaliyet gösteren özellikle büyük marketlerin ambalaj atığı olan karton hurdası için iyi fiyat veriyoruz.

Diğer atık kağıt çeşitleri için de hizmet vermeye devam ediyoruz. Gazete satan büfe ve marketler için biriktirme üniteleri ücretsiz kurulur.

 

TÜRKOBA HURDA TİCARETİ

alüminyum hurdası çıkarmada her geçen gün rekor kıran Türkoba elbette bu nedenle hurdacıların hepsi için vazgeçilmez bir yerdir. Şirketimiz kesinlikle güncel fiyat vermenin yanında ödemeyi çek senet karıştırmadan peşin ve nakit para ile yapar.

 

EKİNOBA GÜNCEL HURDA FİYATLARI

Ekinoba yakınlardaki her türden plastik atığı toplama ve satın alma yetkisine sahibiz. Şirketimiz çalışanları kesinlikle gürültü kirliliği yapmama konusunda bilinçli hareket etmektedir.

 Hurda Nakliye Aracı İstanbul

MİMAR SİNAN MERKEZ HURDACISI

Mimar Sinan Büyükçekmece'de demir hurdasının önemli bir kısmı yıllık biriktirme veya konteyner gibi araçlar ile diğer semtlerden toplayan hurdacı firmaları tarafından güvenli bir hurda alım yeridir.

 

BÜYÜKÇEKMECE HURDACI 19 MAYIS MAHALLESİ

Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda gıda ve içecek sektöründe kullanılan eşyalarda kromun diğer metallere göre daha sağlıklı olduğu kanıtlanmıştır. Örneğin sağlam olsun diye demir kullanılarak yapılan bir mutfak tezgahı bir süre sonra bozulmalar yaşar. Yine sağlıklı olduğu düşünülen ahşap malzemeler su ile temas edince ve belirli bir kullanım sonrası enfeksiyona yol açabilecek durumlara neden olabilir.

 

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE YETKİLİ HURDACI FİRMASI

Hurda alım satımda toptan hizmet vermeye başladığımız Cumhuriyet'te Büyükçekmece hurdacı çalışmalarımız kapsamında kurşun ve nikel ile kalay ve çinko gibi hurdaları da almaktayız.

 

DİZDARİYE GÜVENİLİR HURDA TİCARETİ

Plastik atıkların geri dönüşümü için size en yakın hurdacı olan şubemizi arayın. Her türlü plastiği kapıdan alabiliyoruz. Hurda tartma işleri elektronik kantar ile yapılır ve ağırlık güncel fiyat ile çarpılarak toplam tutar hesaplanır. Bu tutardan kesinlikle hurda toplama, yükleme ve nakliye işleri adı altında bir ücret kesintisi yapılmaz. Bu sayılan işlemler ile hurda demir kesim işleri firmamız tarafından ücretsiz karşılanmaktadır.

Size belirtilen hurda tutarı ney ise o isterseniz elden nakit isterseniz de banka hesabına havale ile ödenir. Tutarı yüksek olan hurda ticareti için mutlaka banka havalesi işlemini siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliği için öneriyoruz.

 

KAMİLOBA GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Kağıt hurdası biriktiren yerel hurdacılar için kolaylık sağlıyoruz. Kamiloba'da çalışan hurdacı firmaları tarafından size teklif edilen birim fiyatları karşılaştırırken lütfen adresinizden alım yapılıp yapılamayacağını sorun.

Firmamız kablo hurdası da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitleri için Büyükçekmece genelinde her noktada adresten alım yapma imkanına sahiptir.

 Büyükçekmece Hurda Merkezi

GÜZELCE’DE HURDA ALANLARIN NUMARASI

Alüminyum materyal üretimlerinde artan araiş için bizimle iletişime geçiniz. Üretim artığı hurdaların anlık geri dönüşüme kazandırılması için çalışıyoruz. Bu amaçla tesislerinize koyacağımız ücretsiz konteyner aracılığıyla size yardımcı olacağız.

 

KUMBURGAZ’A GELEN HURDACI

Elektrik elektronik sektöründe kullanılan ve vazgeçilmez bir yer edinen bakır kolayca geri dönüşüme tabi tutulan bir madendir. Firmamız Büyükçekmece hurdacı ekiplerimiz sayesinde Kumburgaz'da bakır hurdası ve türevlerinin adresten alımını yapmaktadır.

 

CELALİYE MAHALLE HURDACISI

Elinizde artık kullanmadığınız inşaat iskelesi varsa hepsini satmak için bizi arayın. Sizi yormadan çalışma sahanızdan yükleme vinçleri ile alalım. Celaliye civarında bulunan her inşaat sahasından kolayca ikinci el ve hurda inşaat malzemeleri toplayabilir veya hazır halde ise direk alabiliriz.

 

ÇAKMAKLI GÜVENİLİR HURDA ALIMI

Hurda ticaretinde belki de en önemli unsurlardan biri karşılıklı güvendir. Çünkü küçük hesaplar yapılarak kurulan bir hurda alım satım işi kısa sürede bir kazanç elde edilmiş gibi gösterse de ilerde ciddi zararlar ettirebilecek bir bağlantı kurmanıza neden olabilir. Alım veya satım öncesinde edinebileceğiniz her bilgi size dolandırıcılık mağduru olmamanız için gerekli olabilir.

Büyükçekmece genelinde ve Çakmaklı Mahallesi'nde demir hurdası ağırlıklı bir hurda ticaret ağı oluşturan firmamız 20 yıldır İstanbul'da hurdacı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca bizden aldığınız bilgiler teyidi zor olmayan bilgilerdir. Referanslarımız memnuniyetini ve bağlılığını da bildirmektedir. Bizden aldığınız fiyatları kıyaslama yapabilirsiniz. Uçuk fiyat yerine gerçekçi ve güncel hurda fiyatı veriyoruz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret70492
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu