• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Esenler Hurdacı

ESENLER’DE HURDA ALAN EN YAKIN HURDACI

İstanbul Esenler semtinde hurdacılık ile ilgili her konuda size yardım etmek için kurulan firmamız türü fark etmeksizin her türlü hurdanızı değerlendirmek geri dönüşüme ve ülkeye faydası olması için alıyoruz. Bizimle irtibata geçildiğinde şunu alıyor musunuz? Bunu alırlar mı? Gibi soruları aklına getirmeden her türlü hurda alımı yapılmaktadır. Hurda alımında her an güncel fiyatlar baz alınarak sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Esenler hurdacı firması Demircioğlu

Esenler bölgesinde her türlü makina hurdası, motor hurdası alıyor ve hurdalar için en güncel olan fiyatları veriyoruz. Elindeki hurdaları biriktirdiniz ve şimdide değerlendirmek istiyorsunuz bu sitede belirtilen numaralar ile iletişime geçtiğinizde size en kısa zaman içinde fiyat verilecektir. Yapılan saha çalışmasında Esenler bölgesinde hurdacılık sektöründe hizmet anlamında en profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

İstanbul Esenler ilçesinde hurda alım satım için firmamız Demircioğlu Hurdacılık kurulduğu günden bu zaman kadar çalışmakta ve güncel fiyat garantisi ile paraya çevrilmektedir. Yapılan hurda alımlarında miktar sorun edilmemekte ve nakliyesi bizim araçlarımız ile yapılmaktadır. Hurdacılık sektöründe en iyi hizmet standartlarında hizmet verebilmek için çalışmakta olan firmamız kalitesini her zaman korumayı amaçlamaktadır. İstanbul Esenler ilçesinde hizmet veren Esenler Hurdacılık olarak hedefimiz kalitemizi her gün daha iyiye götürmek. Yaptığımız her hurda alımında plastik, metal, elektronik, kağıt hurda olsun en güncel fiyat ile hassas ölçüm değerlerinde işlem yaparak nakite çeviriyoruz.

Esenler ilçesinde bulunan 18 mahallenin her birinde hizmet verebilmekteyiz.

Esenler Birlik mahallesinde metal hurdası alım satım işlerinizi yapmak üzere hizmet veren firmamız mahallenizdeki metal hurdalarınız alıyoruz. Geri dönüşüm tesisleri ile sizin aranız da bir köprü görevi yapan firmamız Birlik mahallesinde hizmet vermektedir.

Davut Paşa Mahallesi esenler ilçesinde kağıt, plastik, demir hurdaları şirketimiz tarafından alınmakta ve nakit olarak güncel fiyatlarımız sayesinde sizi mağdur etmiyoruz. Deneyim sahibi çalışanlar sayesinde nakliyecilikte bizim firmamıza ait olarak hurdalar yerinden teslim alınır.

Esenler Hurda Alanların Telefon Numarası

 Kemer mahallesi Esenler Hurdacılık hizmetinizde. Makina hurdası, metal hurdası, atık kağıt, kablo hurdası alınmaktadır. Kemer mahallesinin her yerinden gelerek alınır ve gerekli iş makinelerimiz ve çalışanlarımız ile nakit olarak parası hesabınıza yatırılır. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve bizden fiyat almak. Piyasa değeri her zaman güncel tutarak hurdalarınıza tam değerini veriyoruz.

Tuna mahallesi Esenler semtimizin muhtelif mahallerinde hizmet vermekte olan firmamız artık tuna mahallesinde de hizmete başlamıştır. Geri dönüşümün ilk başlangıç ayağı olan hurdaların alınıp tesislere götürülmesi için bizimle telefon ile bilgi alin. Birikmiş toplanmış durumdaki demir, bakir, plastik, kağıt gibi geri kazandırılabilir maddeler tarafımızdan en güncel fiyatlar ile alınır ve geri kazandırılmak üzere geri dönüşüm tesislerine götürülür.

Esenler Hurdacılık olarak bu güne kadar hep daha iyiyi amaçlayan şirketimiz her zaman kalite ve dürüstlük anlayışı ile belirttiğiniz yerden hurdalarınızı alıp değerini hesabınıza yatırmaktadır.

Günlük demir fiyat garantisi ile hurdalarınız anlık değerlendirilir ve size net bir hurda fiyatı sunulur. Böylece içiniz rahat eder. İstanbul Esenler bölgesine en yakın hurdacı olarak hep hizmetinizdeyiz. Eski karton koli satanlar atık kâğıtlarınız günlük fiyatlar ile alınıp tesislere götürülmektedir.

Esenler hurda alım satım

Esenler Hurdacılık İstanbul Esenler ilçesi Yavuz Selim Mahallesinde hizmete başlamıştır. Yavuz Selim Mahallesinde hurda metal alınır.

Esenler Hurdacılık hizmetleri olarak ikinci el direk, pvc hurdası, bakır alım satım isleriniz yapılır. İstanbul hurdacılık sektöründe hurda demir alan firmalar arasında güncel hurda demir fiyatlarından bizde faydalanırsınız. Makina, motor hurdası alınmaktadır. İletişime geçtiğiniz taktirde Esenler ’de dilediğiniz konuma gelerek yerinde değerlendirip fiyat veriyoruz. Fabrika hurdası, inşaat hurdası alınır ve nakite çeviriyoruz. Hurda alım satım işlerinde sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Esenler ilçesinde satılık hurda varsa sitemizde belirtilen telefonlar ile ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda kentsel dönüşüm çalışmaları ile eski yapıların yıkılması sürecinde oluşan demir hurdaları şirketimiz tarafından deneyimli elemanlarımız ile yerinde alıyor ve taşımasına nakliyesini yapıyoruz.

Geri dönüşümü mümkün olan bütün hurdalar tarafımızdan güncel fiyat ve hassas ölçümler ile alınır. Bizimle görüşmeden İstanbul Esenler ilçesinde satış yapmayın.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu