• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Bağcılar Hurdacı

BAĞCILAR HURDACI VE YERİNDE HURDA ALAN FİRMA

Bağcılar'da hurda alan birine ihtiyacınız varsa uzaklarda aramayın. Bağcılar hurdacı şubemiz size tüm günler 24 saat hizmet vermektedir. Demir, bakır, alüminyum, sarı hurdası vb. almak için kapınıza kadar geliyoruz.

Bağcılar Hurda Alan En Yakın Hurdacı

YAVUZ SELİM’DE GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİMİZ

Yoğun bir çalışma şartları barındıran bölgede kağıt hurdası çok çıkmaktadır. Özellikle okulların açılması ile birlikte bu civardan atık kağıt alımı tonaj olarak artmaktadır.

 

BAĞCILAR FEVZİ ÇAKMAK MAH. ESKİCİ

Bağcılar trafiğini bilen bilir, şirketimiz aşırı yoğun trafikte dahi sözünde durur. Bölgedeki uzak tamir ve bakım servislerinden sanayi hurdası diye tanımlanan hurda çeşitlerini adrese gelerek almaktadır.

 

İNÖNÜ MAHALLESİ’NDE HURDA ALAN ŞİRKET

Geri dönüşüme kazandırılması istenilen her atık için belge ve evrak düzenleyebiliriz. Fabrikaların alüminyum hurdası için hem nakliye çözümü hem de depolama alanı geliştirme projesi çalışmalarımız vardır.

 

SANCAKTEPE’DE HURDACILIK

Eğer Sancaktepe civarında karton hurdası alımı yapan ve size yakın birilerini arıyorsanız haberimiz olsun. Size hurda alım satımı konusunda yardımcı olabilecek beceri ve yeteneği olan bir ekibimiz mevcuttur.

 

ÇINAR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI

Dört mevsim yıkım hurdası alabilecek donanıma sahip araç filomuz vardır. Iş makineleri ve yükleme vinçleri sayesinde ağır hurda metalleri yıkım alanlarından çıkartmak bizim için çocuk oyuncağı.

 

YILDIZTEPE’DE ADRESTEN HURDA ALINIR

Yıldıztepe semt geneli yıkımlar öncesinde haber vermiş olursanız pimapen hurdası gibi ikinci ele sayılabilecek tüm hurda ürünleri zarar görmeden sökümü ile beraber alırız.

 

DEMİRKAPI MAHALLESİ HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

Yapılaşma ve imar problemi yaşamayan Demirkapı son zamanlarda şantiye halinden kurtulmak için uğraşıyor. Burada Bağcılar belediyesine de büyük bir görev düşüyor. Şantiye sahalarını yeterli denetleme yapabilirse usulsüz uygulamaların kısmen önüne geçmiş olur. Inşaat şirketleri ve özellikle şantiye şefi olan mühendislere önerimiz ise çalışma alanlarını ve çevreyi tehdit eden tüm inşaat hurdası atıklarını rastgele bırakmak yerine belirli bir noktada biriktirme veya anında değerlendirmek için bizim gibi hurdacı firmaları ile temas kurulabilir.

 

KAZIM KARABEKİR ATIK HURDACILIĞI

Bakır hurdası atıklarını değerlendirmesi için iş yerinize ücretsiz keşif elemanı gönderebiliriz. Lama bakır ve kırkambar için en güncel hurda fiyatı veriyoruz.

 

BAĞCILAR MAHMUTBEY’DE HURDACI NUMARASI

Mahmutbey'de birlikte yapacağımız bir çalışma sonrası geri dönüşüm projeleri başlatabilirsiniz. Şirketimiz geri kazanımı zahmetli olan motor hurdası dahi almaktadır.

 

YENİGÜN’DE ESKİCİ TELEFONU

Bölgede çalışan tüm hurdacı arkadaşlarımızın telefon numarası şirketimiz sekreterinde vardır. Özellikle çinko hurdası satmayı düşünürseniz ekiplerimiz tarafından verilen hurda fiyat teklifini duymadan karar vermeyin.

 

GÖZTEPE CİVARI HURDACI

Çevresine faydalı uğraşlar edinen vatandaşlarımız sayesinde Bağcılar Göztepe bu denli temiz kalabilmektedir. Mahalle yakınında bulunan fabrikalardan araiş hurdası atıklarını konteyner bırakarak almaktayız.

  Bağcılar'da Atık Pet Şişe Alan

BAĞCILAR 100. YIL HURDA FİRMALARI

Bölgede yapılan iletişim ve telekomünikasyon alt yapısı yenileme çalışmaları neticesinde ortaya çıkan tüm hurda kablo çeşitlerini almıştık. Bu kablo hurdası için ilgili firmaya yüklü bir tutar ödeyerek geri dönüşüme kazandırılması için gerekli girişimlerde bulunduk. Sizler de bu bölgede hurda satmak için hurdacı firmaları araştırıyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.

 

BAĞLAR HURDACILIK HİZMETLERİ

Plastik pet şişe biriktiren işletme sahipleri lütfen şişe içinde su bırakmayın. Bağlar mahallesi genelde kafe ve restoranların yoğun olduğu bir semt diyebiliriz.

 

EVREN MAHALLESİ HURDA ALIM SATIM

Çelik hurdası için Evren civarında belirtilen noktada biriktirme için konteyner bırakıyoruz. Ama çelik yapıların yıkım işleri için önceden haber verirseniz memnun oluruz. Çünkü bu durumda konteyner kapasitesi öne göre belirlenir.

 

BAĞCILAR MERKEZ MAHALLE HURDACISI

Kutu içeceklerin boş ambalajları çöpe gidiyor. Bu milli servetin de çöpe atılması demektir. Alüminyum ağırlıklı üretilen bu meşrubat kutuları geri dönüşüme çok kolay kazandırılabilir. Üstelik alüminyum değerli bir hurda sayılır. Yani çöpe atmak yerine içecek kutularını biriktirip satarsanız iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

 

BARBAROS YERİNDEN HURDA ALIMI

Demir hurdası atıklarını rastgele bırakmak mantıklı bir şey değildir. Yine de çalışma alanlarında işin koşulları nedeniyle böyle durumlar söz konusu olabilmektedir. Bunu dert etmeyin çünkü şirketimiz bünyesinde bulunan iş makineleri sayesinde hurda demirler çalışma sahasından kolayca toplanmaktadır.

 

KEMALPAŞA MAHALLESİ METAL GERİ DÖNÜŞÜM

Kemal paşa ve yakınlarına fabrika hurdası ve diğer atıklar için düzenli sefer yapmaktayız. Iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşın ve adres bilginizi verin.

 Bağcılar'da hurda demir alımı yapıyoruz.

GÜNEŞLİ HURDACI EKİBİMİZ

İmalat yapılan tüm tesislerden makine hurdası ve bunların diğer parçalarını almaktayız. Güneşli hurdacı ekibimiz gün içerisinde sürekli burada hizmet vermektedir.

 

KİRAZLI YAKINLARINDA HURDA ALANLAR

Bağcılar Kirazlı civarı sarı hurdası asıl adıyla pirinç hurdası satın alınır. Musluk başları, banyo ve mutfak armatürü olarak sarı satabilirsiniz.

 

BAĞCILAR HURDACI FATİH CİVARI ALIM SATIM

Fatih mahallesi ulaşımı sağlayan yol sayesinde hurdacılar için kolay alım imkanı olan bir yerdir. Buradan Demircioğlu Hurda Geri Dönüşüm şirketimiz krom hurdası dahil bir çok türde hurda almaktadır.

 

YENİMAHALLE’DE HANGİ HURDALARI ALIYORUZ?

Sektöründe her zaman yenilikçi bir anlayış ile yatırım yapan şirketimiz İstanbul Avrupa yakası hurdacı merkezi olarak Bağcılar'ı kullanmaktadır. Bağcılar’ın her yerinden olduğu gibi Yenimahalle civarından da kurşun hurdası vs alıyoruz.

 

HÜRRİYET MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜ

Temiz ve yaşanabilir bir Bağcılar için daima mücadele eden firmamız tarafından birçok hizmet sunulmaktadır. Bunlardan biri de şantiye sahalarından hurda malzemelerin alınması işidir. Hürriyet'te inşaat alanlarında biriken demir artıkları ve diğer inşaat malzemeleri için konteyner hizmetimiz vardır.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret70490
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu