• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Bahçelievler Hurdacı

BAHÇELİEVLER HURDACI VE ADRESTEN HURDA ALIMI

Bahçelievler hurdacı faaliyetlerini sürdüren birçok firma son zamanlarda hurda alım yelpazesini genişletti. Dükkânların güvenlik önlemi olarak değiştirdiği kepenk bile artık hurda olarak değer bulmaktadır.

Bahçelievler hurdacı telefonu

Bölgede şantiye malzemesi türünde ikinci el eşya alıyoruz. Bahçelievler'de eskici ayağınıza geldi. İşinize yaramayan ne varsa bize verin paraya çevirelim. İnşaat sektöründe ise sandviç panel gibi malzemeleri hem hurda hem de az kullanılmış olarak satın almaktayız.

 

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM İŞLERİ

Mahallenin merkez eski trafosu arıza servisi tarafından değiştirildi ve yenisi için fiyat yüksekti. Burada devreye yılların hurdacısı Demircioğlu Hurdacılık girdi. Trafo parçaları için iyi bir tutar ödeyerek yenisinin satın alınması için bir bütçe desteği oluşturdu.

Hurda bakırın kilosu için en güncel fiyatı sunduğumuz bilmenizi isteriz. Ayrıca çok soğuk havalarda hatta tatil günlerinde dahil plastik geri dönüşüm için çalışıyoruz.

 

CUMHURİYET’TE HURDA ALAN

Cumhuriyet inşaat artığı hurdaların çok çıktığı bir yerdir. Buradaki sanayi dükkanlarından da torna artığı ve radyatör hurdası almaktayız.

 

ÇOBANÇEŞME HURDACISI

İstanbul için alikobant fiyatları neyse standart olarak Bahçelievler geneli de aynısı geçerlidir. Şirketimiz kesinlikle güncel hurda fiyatı tarifesine uygun teklif vermektedir.

Son yıllarda kentsel dönüşümde artış yaşanan mahallede yıkım çıkması hurdaları yerinden toplayarak alıyoruz.

 

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK’TA EN YAKIN HURDACI

Trapez sac için en uygun fiyatı verdiğimiz Fevzi çakmak mahallesi genelde hurda satışı için bizi tercih ediyor. Ayrıca bölgeden sanayi makinaları ve özellikle tadilat gören binalardan demir su boruları satın almaktayız.

 

HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACILARI

Bir kaç yıldır yapılaşmada artış gösteren Hürriyet'te şantiyelerde artık işe yaramayan inşaat iskelesi için bizimle iletişime geçin.

Bahçelievler geneli fabrika atık hurdası alımı da yapmaktayız. Tesisinize konteyner da bırakabiliriz. Üstelik paslanmaz boru hurdaları için en iyi fiyat veren şirketlerden biriyiz.

 

KOCASİNAN MERKEZ HURDA ALIM SATIM

Artık iş görmeyen ofset matbaa kalıpları için bizden mutlaka fiyat alın. Ekibimiz iş yerinizden sizin söylediğiniz tarih ve saatte parayı peşin vererek alacak.

Metal geri dönüşüm alanında inşaat demiri hurdası çok büyük bir paya sahiptir. İnşaatlarda biriken ufak parçalar veya yıkılan binaların molozlarından çıkarılan demir çubuklar demir hurdasının önemli kısmını temsil etmektedir. Demircioğlu Hurda Alım Satım olarak hurda demir ticaretinde hem iyi bir kazanç hem de güvenilir hizmet garantisi veriyoruz.

 

SİYAVUŞPAŞA ESKİCİ

Yıkım işleri öncesinde çıkması yapılan pvc pencere için temizlik durumuna göre fiyat biçiyoruz. Siyavuşpaşa civarında binalardan ve devlet kurumları ile diğer özel işletmelerden hurda kalorifer kazanı almaktayız. Ayrıca mahallede çalışan inşaatlardan demir direk alınır.

 

BAHÇELİEVLER SOĞANLI’DA ADRESTEN HURDA ALAN

Avrupa yakası hurdacılar ivedili olarak kendi bulunduğu bölge ile Bahçelievler semtlerine hizmet verir. Söküm ve yıkım yapılan tesislerden çatı sacı, üretim yapan her türlü işletmeden imalat artığı dkp satmak için bizimle iletişim kurun.

 Bahçelievler hurda alanlar

ŞİRİNEVLER CİVARI HURDA ALINIR

En son çatı makası almak için geldiğimiz Şirinevler'de hurdacı olarak çalışıyoruz. Buradan alınan hurdaların çoğu kendi tesislerimizde kırma makinası yardımı ile küçültülmüştür.

Şirinevler'de hurda kağıt alımı İstanbul ortalamasının çok üzerinde diyebiliriz. Bunun nedeni nüfustan dolayı A4 fotokopi kağıdı hurdası çok fazla çöpe atılıyor.

 

YENİBOSNA MERKEZ HURDACI NUMARASI

Demir merdiven söküm çalışmaları da yaptığımız Yenibosna çevre düzenlemesi ve temizliğine önem veren halkın yaşadığı bir mahalledir.

Ayrıca burada kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde yıkım işleri yapıyoruz. Tüm devlet kurumları için bina yıkım sözleşmesi hazırlamaktadır. Yıkımdan önce mutlaka pvc pencere söküm işleri ile bahçede bulunan demir parmaklıkların kesimi yapılır.

 

BAHÇELİEVLER ZAFER MAHALLESİ HURDACI

Metal veya plastik kablo makarası satmak için Zafer'de size en yakın hurdacı olan şubemizi arayın. Yine telefon aracılığıyla bizden hurda karton fiyatı alabilirsiniz. Atölyelerde çalışmayan ne kadar tekstil makinaları varsa hepsini adresten alabiliriz.

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu