• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Bakırköy Hurdacı

BAKIRKÖY HURDACI VE ALINAN HURDA ÇEŞİTLERİ

Bakırköy hurdacı firması içinde güvenilir hurda alım satımıyla öne çıkar Demircioğlu. Bölge hurdacılık için gayet elverişli bir alt yapıya sahiptir. Çünkü burada faaliyet gösteren birçok fabrika araiş denilen hurdadan atmaktadır. Aslında atmak tabir olarak yanlış olabilir çünkü çıkan atıklar kg değeri yüksek olan hurdalardır. Hatta bazen imalat artığı olarak bakır, alüminyum ve sarı gibi madenlerin talaş halleri çıkmaktadır. Bakırköy hurdacı şirketi olarak çıkan tüm hurdaları yerinden alabiliyoruz. 

 Bakırköy Hurdacı

KARTALTEPE'DE HURDACI

Demir hurdası alımı için geldiğimiz Kartaltepe güzel bir semttir. Bu güzelliğinin yanında sanayi sektörünün gelişmiş olması nedeniyle de değişik türde metal hurdası bulunur. Ağır metaller için yükleme vinçlerimiz mevcuttur.

 

ŞENLİKKÖY'DE HURDA ALAN

Bizim için büyük anlam taşıyan Şenlikköy'de genelde pimapen almaktayız. Semtte yıkım işleri öncesinde bize haber ederseniz binada işe yarar ne kadar malzeme varsa zarar görmeden sökümü yapılır.

 

OSMANİYE'DE EN YAKIN HURDACI

Görkemli caddeleri olan Osmaniye daha çok tüketimden dolayı ortaya çıkan ambalaj atığı hurda çeşitleri için geldiğimiz bir yer. Buradan plastik şişeler ve karton kutu alıyoruz. Bunların dışında kafelerden atık kola kutusu vs. alımı yapmaktayız.

 

BAKIRKÖY YEŞİLKÖY'DE HURDACILIK

Yeşilköy kuzeyinde yer alan fabrikalar sayesinde maddi değeri yüksek olan hurda çeşitleri bulunduran bir ilçedir.

 

ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM'DA HURDA

Pirinç metali birikimi yapan bölge sanayi kuruluşları tarafından verilen hurdaları anında geri dönüşüme göndermekle destek oluyoruz.

 

BAKIRKÖY HURDACI VE ZUHURATBABA GERİ DÖNÜŞÜM

Demircioğlu Hurdacılık olarak Bakırköy hurdacı kuruluşları arasında müşterisine en çok kazandıranlardan biriyiz. Bunu başarmanın mutluluğunu yaşarken işin sırrı kesinlikle dürüst davranmaktır.

 

ATAKÖY 2-5-6. KISIM'DA HURDACI

Ciddi yatırım yaptığımız Ataköy kısımları hurdacı olarak bizi utandırmadı. Çok şükür ki civardan çıkan hurda demir, alüminyum ve bakırlar iyi bir kazanç elde etmemizi sağlıyor. Bu kazanç şüphesiz müşterilerimizle karşılıklı saygı ve güvenin sonucudur.

 Bakırköy'de adresten hurda alan


ATAKÖY 3-4-11. KISIM'DA HURDA TİCARETİ

Günün 24 saati vardiyalı çalışan Ataköy hurdacı ekibimiz sayesinde siz işinizden geri kalmayın. Adresinizde olan tüm hurda türlerini nakit para ile alalım.

 

BAKIRKÖY SAKIZAĞACI'NDA ESKİCİ

İstanbul Avrupa yakası hurdacı kampı için uygun bulunan Sakızağacı için gerekli girişimlerde bulunduk. Burada kurulacak olan büyük bir hurda geri dönüşüm merkezi bölge için çok önemli ekonomik kazanç demektir.

 

YENİMAHALLE'DE ADRESTEN HURDA ALINIR

Hurda kilo veya tonla olsun fark etmez, bizi arayın kapıdan atıklarınızı alalım. Yenimahalle hizmet ağımız içinde olduğundan dolayı zaten orada bulunan hurdacı çalışanları size yönlendirmiş olacağız. Bu da hurdanızın için daha yüksek bir fiyat teklifi verebileceğimiz anlamına geliyor.

 

BAKIRKÖY YEŞİLYURT'TA HURDACI

Bakırköy'de çevre kirlenmesi karşı tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte mücadele eden bir şirketiz. Bu kapsamda Yeşilyurt mevkiinde de hurda alan firmamız nakit ödeme seçeneği sunuyor.

 

BASINKÖY'DE HURDACI

Kağıt hurdası için sizin belirlediğiniz saatte iş yerinize gelebiliyoruz. Basınköy için gazete, kitap, defter ve diğer atık kağıt karton hurdası alımlarımızda peşin para vermekteyiz.

 

ZEYTİNLİK'TE HURDACI

Bakır hurdası ve sarı hurdası açısından yoğun olan Zeytinlik Mahallesi ulaşımı da kolay bir yerdir. Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan hurda alımlarında size hiç bir zahmet vermiyoruz.

 

CEVİZLİK'TE HURDACI

Geri dönüşüm ile ilgili tüm fuar ve etkinlikleri takip eden firmamız tarafından Cevizlik’te yapılabilecek bir hurdacı toplantısı için sponsor olmak ister.

 

ATAKÖY 1. KISIM'DA HURDACI

Zamandan tasarruf etmek için hurda satışlarınızda mutlaka bizi tercih edin. Artık hurda atık satmak için yükleme ve nakliye gibi işleri dert etmeyin. Üretim tesislerinizden atıkların tahliye işlerini kolaylaştırmak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu