• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy’de hurdanız var ise bir telefon ile belirttiğiniz adresten hurdanızı değerinde alıyoruz. Ayrıca yüksek tonaj hurdalar için ücretsiz keşif yapıyoruz. Arnavutköy ekonomisine can katan hurdacılık artık daha kolay. Çünkü şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık Arnavutköy’de de hizmet veriyor.

Arnavutköy’de hurda aldığımız mahalleler;

Adnan Menderes Mahallesi’nden hurda alımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Anadolu Mahallesi hurda demirin yoğun bulunduğu alanların başında geldiği için buradan fazlaca hurda alımı yapıyoruz. Hurda sektöründe hizmet veren bir şirket olarak Arnavutköy Merkez Mahallesi’nden hurda almaktan onur duyuyoruz. İstanbul’un hurdacısı artık Atatürk Mahallesi için de çalışıyor. Atatürk mahallesinden her tür hurda alınır.

 

Arnavutköy içinde güzel bir yer olan Baklalı Mahallesi bakır hurdası için ideal bir konumdadır. Ayrıca demir hurdası alımları da yaptığımız mahalleden bize telefonla ulaşabilirsiniz. Balaban Mahallesi hurda malzemeler açısından zengin bir mahalledir. Bu mahalleden gelen çağrılar için yüksek hurda fiyat tarifesi sunuyoruz. Arnavutköy Boğazköy İstiklal Mahallesi hurdacısı olarak yoğun çalışıyoruz. Geri dönüşüme kazandırdığımız her hurda ile mahallemiz daha güzel oluyor.

 

Bolluca Mahallesi’nde hurdacı arayan herkes bilir ki burada hurda Demircioğlu Hurdacılık’a verilir. Hurdacı esnafının uğrak yeri olan Boyalık Mahallesi tüm cadde ve sokaklarından hurda temin ediyoruz. Arnavutköy’ün hurda açısından yoğun yeri Çilingir Mahallesi’nden hurda alımlarımız devam ediyor.

 Deliklikaya Mahallesi hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Dursunköy Mahallesi hurda demir, hurda bakır, şantiye hurdası gibi hurda çeşitlerinden yoğun hizmet verdiğimiz bir mahalledir.

 Durusu Mahallesi hurdacısı olarak hurdalarınıza yüksek fiyat oranı veriyoruz. Fatih Mahallesi hurda alım hizmeti sorunsuz devam ediyor. Hacımaşlı Mahallesi hurda borsası canlandı. Hadımköy Mahallesi hurdacısı denince akla gelen şirket Demircioğlu Hurdadır.

 

Arnavutköy Haraççı Mahallesi hurda, çıkma kapı pencere aldığımız bölgelerdendir. Hastane Mahallesi’nden her türlü hurda araç gereç alıyoruz. Hicret Mahallesi’nden hurda alan şirketimiz nakit ödeme yapıyor.  İmrahor Mahallesi hurdacısı olarak yerinden hurda alımı yapıyoruz. İslambey Mahallesi hurdacıların yoğun çalıştığı mahallelerden olur. Karaburun Mahallesi hurda demir ve hurda bakır aldığımız mahalledir.

 

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi’nden hurda alıyoruz. M.Fevzi Çakmak Mahallesi hurdadan para kazanmanın kolay olduğu mahallelerdendir.

 Mavigöl Mahallesi genelde hurda beyaz eşya çıkan mahalledir. Hurdacıların çok uğradığı  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi temiz bir mahalledir.  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacılık sektöründe çalışan bir çok emekçinin olduğu mahalledir. Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde hurda alım merkezimiz de mevcuttur. Bir telefon ile size çok kısa sürede ulaşıp hurdalarınızı nakit paraya çeviriyoruz.

 

 Nenehatun Mahallesi’nden hurda alımlarımız süratle devam ediyor. Ömerli Mahallesi hurdacılık faaliyetleri yürüttüğümüz yerlerdendir. Sazlıbosna Mahallesi hurdacısı olarak nakit para çalışıyoruz. Taşoluk Mahallesi hurda malzemeler alıyoruz.

Tayakadın Mahallesi’nde hurda çeşidi ne olursa olsun alıyoruz. Terkos Mahallesi hurda servislerimiz sayesinde sınır hurda alım hizmeti sunuyoruz. Arnavutköy’ün incisi Yassıören Mahallesi hurdacılık için ap ayrı bir yeri mahalledir. Yavuz Selim Mahallesi hurda alım konusunda uzman olduğumuz mahalledir.

 

Arnavutköy hurda sektöründen ekonomik kazanç sağlarken bunu Yeniköy Mahallesi hurdacı esnafına borçludur. Ayrıca Yeşilbayır Mahallesi’nden hurda biriktiren halk unutulmamalıdır. Yine Yunus Emre Mahallesi hurda alımlarımız devam ediyor.

 

Arnavutköy’de hurda aldığımız diğer yerler

 

Ayazma İlköğretim Okulu

Bilali Habeşi Cami

Boğazköy Cami

Boğazköy Şirindere Cami

GOP Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkez

Boğazköy Belediyesi

Hacı Bayram Veli Cami

Hadımköy Cami

Haraççı Belediyesi

Hezarfen Havaalanı

Merkez Mahallesi Muhtarlığı

Taşoluk Merkez Cami

Taşoluk Merkez Mahallesi Muhtarlığı

Taşoluk Parkı

Tolga Eti İlköğretim Okulu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu