• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Sultangazi Hurdacı

Sultangazi Hurdacı

Sultangazi'de hurdacı olarak hizmet veren firmamız yerinden hurda alımı yapmaktadır. Her çeşit hurdanızın değerini nakit olarak ödemektedir.

Sultangazi'de yoğun olarak bulunan tekstil fabrika ve atölyelerinden dolayı hurda türü olarak fabrika söküm hurdaları, makine hurdaları gibi hurda metal çeşitleri bulunmaktadır.

 sultangazi hurdacı, demir hurdası, bakır hurdası, hurda alan

Ayrıca Sultangazi’nin çeşitli Mahalle ve bölgelerinden Alüminyum hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, kağıt hurdası alımları yapmaktayız.

 Gazi mahallesine yoğun olarak ikinci el pvc kapı pencere ve çelik kapı satışları yapmaktayız. Gazi mahallesindeki lokanta, çay ocağı, kahvehane gibi işletmelerden kutu meşrubat içecek atıkları, plastik pet şişe hurdası, atık karton ambalaj kutuları gibi hurda malzemeler almaktayız .

Sultangazi’de özellikle Gazi Mahallesi içerisindeki bölgelerde bina yıkımları yapan şirketimiz iskele demir hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat malzemeleri hurdası, iş makinesi hurdası gibi hurdaları da temin etmektedir. Sultangazi'de hurdacı olarak hizmet veren yerel hurdacı esnaflarından aksine şirketimiz İstanbul Hurda Borsası güncel hurda fiyatlarını referans alarak hurdalarınızı fiyatlandırır.

 Siz değerli müşterimiz de Gazi Mahallesi'nden bize telefon ederek güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu arada bizden aldığınız hurda fiyatlarını Çolakoğlu metalürji hurda fiyatları ve Dallı Metal hurda fiyat listesi ile karşılaştırabilirsiniz. Özellikle Gazi mahallesinden aldığımız Demir hurda alanında yüksek oran vermekteyiz.

 Sultangazi Hurda alım satım

Sultangazi geneline hurdacı olarak hizmet vermekteyken önceliğimiz daima siz değerli müşterilerimizin hurda birikimlerinden iyi bir oranda kazanç sağlamasıdır.

Sultangazi'de hurda alımı yapan şirketleri arasında güvenilir hurda esnaflığı ile tanınan şirketimiz size nakit ödeme garantisi vermektedir.

Gazi Mahallesi'nde Metal Hurda plastik hurda satanlar arasında en iyi fiyat sunan şirketimiz adresten hurda alımı hizmeti vermektedir. Ayrıca Gazi mahallesine konteyner hizmetlerimiz devam etmektedir.

Gazi mahallesi’nde satılık hurdanız var ise bize bir telefon etmeniz yeterli veya sayfanın iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Habibler Mahallesi’nde hurda alım satım yapan şirketimiz değişik türde ve çeşitli hurda alımları yapıyor. Atık Kağıt, hurda kitap, karton hurdası, hurda defter, ambalaj kutuları, pet şişeler ve naylon gibi değişik bir çok türde hurdaları almaktayız Habibler hurdacı şirketleri tarafından sık sık ziyaret edilmesi ve iş potansiyeli olması sebebiyle hurda piyasasında yükselişe geçti.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret70490
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu