• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Şişli Hurdacı

Şişli Hurdacı

Şişli değerli hurda diye tabir ettiğimiz hurdaların en yoğun olarak bulunduğu bir ilçedir. Şişli konumu itibariyle İstanbul'un merkezi bir yerindedir.

 şişli hurdacısı, şişlide hurdacı, şişli hurdacı

 Üretim yapan Sanayi Tesisleri ve fabrikalar şehrin dışına kaydırılmış olup bu yüzden de ilçeden çıkan hurdalar daha çok hizmet sektöründen, tüketim sektöründen ve eğitim sektöründen çıkan hurda çeşitlerinden oluşmaktadır. Örneğin Şişli'de demir hurdası çok yoğun bulunmazken bölgede çok fazla sayıda okul olmasından dolayı atık kağıt, atık kitap ve hurda defter fazladır. Yine bölgede çok fazla fabrika olmamasından dolayı alüminyum hurda ve hurda bakır çok fazla bulunmazken ilçede çok fazla lokanta ve kafeterya olduğundan dolayı atık ambalaj kutuları, hurda içecek kutuları, pet şişe hurdası fazlaca bulunmaktadır. Yine Şişli'de giyim mağazaları, ticarethaneler ve diğer dükkânlar fazla olduğundan dolayı (özellikle bu iş yerlerindeki tadilattan sonra) çıkan hurda metal ve hurda plastik çeşitleri yoğun olarak bulunmaktadır.

Şişli ilçesinin bölgeden gelen yoğun hurda çeşitlerine göre kategorize edecek olursak;

  •   Cumhuriyet Mahallesi hurdacısı olarak bu mahalleden daha çok atık kağıt hurdası
  •   Feriköy mahallesinden hurdacı olarak daha çok demir hurdası
  •   Fulya Mahallesi hurdacısı olarak daha çok kutu içecek hurdası ve pet şişe hurdası
  •   Mecidiyeköy hurdacısı olarak bu bölgeden daha çok atık karton ambalaj kutu hurdaları
  •   Teşvikiye Mahallesi hurdacısı olarak bu bölgeden daha çok saç hurdası, Alüminyum hurdası, bakır hurdası ve plastik hurda çeşitleri alımları yapmaktayız.
 İstanbul Şişli Hurdacı

Siz de Şişli'de hurdacı arıyor iseniz şirketiniz size adresten hurda alımı ve ücretsiz keşif hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Ayrıca şirketimize hurda alımlarında yüksek fiyat tarifesi sunmakta olup ödemelerin peşin olarak yapmaktadır.

 Şişli'de hurda satımı yapacaksınız bize iletişim sayfasından veya doğrudan sayfanın üst kısmındaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 Şişli'de hurdacı esnafı olarak önceliğimiz daima dürüst hizmet kalitesi çerçevesinde müşteri memnuniyetidir. Şişli'de hurda alım satım konusunda uzmanlaşan şirketimiz size bir telefonla güncel Alüminyum hurda fiyatı, hurda demir fiyatı, Bakırın hurda fiyatı konularında size bilgi vermekten memnun olacaktır.

Şişli hurdacısı olarak temiz ikinci el kapı ve pencereler elimizde mevcuttur. Lütfen bilgi için bizi arayın! Yine bölgede yıkım yaptığımız binalardan çıkan çok uygun fiyata çıkma mutfak dolapları ve ev eşyaları stoklarımızda bulunmaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu