• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Anasayfa


     Bina Yıkımı

   
Ürün Kodu : 301
Üretici : Demircioğlu Hurda ve Yıkım
Ürün Özellikleri
Binalarınızı gerekli risk analizleri yaparak uzman ekip ve ekipmanlarımızla yıkıyoruz. Binanızdaki tüm değerli eşyaları zarar görmeden söküyoruz.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Demircioğlu Hurda ve Yıkım firması olarak yıkılacak binaların konumuna göre gerekli raporları hazırlayıp en iyi yıkım yöntemini seçiyoruz. Yıkım yapılacak binaların risk analizine göre gerekli yerlerde Elle Yıkım (İnsan gücü ile), Hilti ile yıkım, İş Makineli yıkım veya uzun mesafeli makaslı yıkım makinesi ile yıkım yapıyoruz.

İstanbul’da yıkım işi yapan firmaların aksine yıkımı yapılacak binaların durumunu göz önüne alarak, gerekli tüm emniyet tedbirlerinin alınması, ruhsatın bulundurulması, sulama yapılması, çevreye karşı duyarlı, iş güvenliği ve sağlığı ile ilgili tüm emniyet tedbirlerini alıyoruz. İstanbul’da yıkım yaptığımız saygın müşterilerimiz arasında inşaatçılar, özel şirketler, sivil toplum kuruluşları, devlet kurumları, kooperatifler, hastaneler, oteller, okullar, fabrikalar vs bulunmaktadır.

Yıkım öncesi anlaşmaya bağlı olarak binalardaki pencere ve kapılar için özel söküm hizmetimiz mevcuttur. Yıkılacak binalarınızdan çıkan pvc kapı ve pencereler uygun fiyattan değerlendirilecektir. Ayrıca bina yıkımları için ücret ödemeden çıkan hurda karşılığı da anlaşma yapma imkanınız bulunmaktadır. İstanbul’da hurda karşılığı yıkım yapan firmaların başında gelen Demircioğlu Hurda ve Yıkım firmamız size birçok seçenek sunmaktan mutluluk duyar.

İstanbul bina yıkım işlerinde pek çok yıkım ekipmanı kullanmak mümkündür. Ancak özellikle çevresinde yüksek binalar bulunan (kısaca biz bunlara riskli binalar diyoruz) yıkımı gereken binalar gerekli tedbirler alınmadan ölümcül derece tehlikelidir. Yıkım işlerinden profesyonel olan yıkım ekiplerimiz beton ve taş parçalama sertifikalarına sahiptir. Ayrıca maddi değeri yüksek geri dönüşümlü malzemelerini ayrıştırmada eğitim almışlardır.

Yıkım çalışmaları alanında danışmanlık bizim için çok önemlidir. Çünkü dışarıdan görünmeyen ancak bazı özel teknik analizlerle anlaşılabilen risk unsurları vardır. Yıkımı yapılacak binanız var ve bize danışmak isterseniz; Memnuniyetle diyoruz!

Şu anda İstanbul’da binaların yıkılması veya sökülmesi için birçok neden var. Öncelikle müşterilerimizin büyük bir kısmı her zaman gayrimenkul alanını genişletmek ve daha kullanışlı mekânlar elde etmek istiyor, diğer taraftan ise yeni açık alan ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Bu amaçla yıktığımız binaların başında çok katlı apartman blokları ve eski iş hanları geliyor.

İstanbul’un eski yerleşkeleri gibi binaların iç içe geçtiği yerlerde bile modern teknolojiyi kullanarak, özellikle çevre güvenlik önlemi alarak riski en aza indiriyoruz. Yani yıkım yapacağımız binanın yakın yerlerinde veya hemen bitişiğinde ev olsa dahi yıkım mümkün. Çünkü gerekli analizleri yaptıktan sonra farklı teknikler uyguluyoruz. Böyle riski oranı yüksek yerlerde özellikle üstten sökme ve çökertme yapıyoruz. Böylece site veya apartman ya da yıkım yapılacak binanın yakın çevresi üzerinde bulunan iş yerlerinin güvenliğini sağlamış oluyoruz. Demircioğlu Hurda ve Yıkım olarak her yıkım projesini dikkatli planlama ile yükümlüyüz.

İstanbul’daki kamu binaları yıkımında bizim şirketimiz öncü olmuştur. Ayrıca sayısız hizmet binalarının tekrar vatandaşlarımızın kullanımına kazandırılması konusunda titiz çalışmalrımız olmuştur. Demircioğlu Hurda ve Yıkım şirketimiz yıkım hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. İstanbul ve Kocaeli genelinde hizmetler sunuyoruz.

Yıkım hizmetlerinde uzun yıllar süren tecrübesiyle Demircioğlu Hurdacılık, yıkım projeleri gerçekleştirirken tüm riskleri ve tehlikeleri göz önünde bulundurarak ve değerlendirerek, yıkım hizmetleri görevini en üst düzeyde yerine getirme tecrübesine sahip, ünlü ve uzman çalışanlara sahip bir şirkettir.

Hizmetlerimiz :

»Betonarme dağıtımı

»Yapıların ve binaların mekanik sökülmesi

» Site rehabilitasyon

»Binaların değerli eşyalarının zarar görmeden soyulması

» Tuğla yapıların yıkımı

» Binaların ve yapıların Yıkımı

Bu hizmetlerimizden yararlanmak için veya yıkım proje uzmanlarımıza danışmak için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca alttaki talep formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

05305426811 - Murat DUYAR

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu