• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Anasayfa


     Plastik Hurdası

   
Ürün Kodu : 005
Üretici : Demircioğlu Hurdacılık
Ürün Özellikleri
Plastik atıklarınızı adresten alıyoruz. Ödemeyi nakit yapıyoruz. Ayrıca geri dönüşüme hazır plastik hurdası stoklarımızda mevcuttur.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Hurda veya atık plastik maddeleri aldıktan sonra, en son teknolojik araçlarımızla yeniden ayrıştırma ve temizleme işlemlerini tesislerimizde yaparız. Bu sayede bu plastik atıklar geri dönüşüm için satılmaya elverişli bir malzeme haline gelmiş olur. Buna ek olarak, bu ürünler müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak özelleştirilebilir. Örneğin baskı ve presleme işlemleri veya doğrama, parçalama işlemleri müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirilir.

istanbul plastik hurdası

Türkiye ve Uluslararası pazarda çokça kabul gören plastik hurda atıklarımızı siz müşterilerimiz için geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu hurda plastikler endüstride çeşitli amaçlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler yaygın olarak pet şişe, pvc boru, saklama kapları, çöp kovaları, mutfak araçları, kimyasal kutuları, sandalye, banyo ve temizlik ürünleri için ambalaj kutuları imalatında kullanılmaktadır. Bu geri dönüşüm sürecinde çıkan ürünlerin performans ve kalitesini garantilemek için Demircioğlu Hurdacılık olarak çok gayret göstermekteyiz. Hurda piyasasında rekabete rağmen siz saygın müşterilerimize İstanbul plastik hurda çeşitlerine göre en uygun fiyat seçeneğin sunmaktan mutluluk duyarız.

İstanbul hurda sektörü ve Kocaeli hurda sektörünün sezonlarının açılması ile birlikte artan plastik atık ihtiyacına karşılık plastik hurdası tedarikinde gerekli önlemlere sahibiz. Bu hurdalar, nitelikli uzman ekibimiz tarafından İstanbul’un tüm semtlerinden ve Kocaeli’nden kalite standartlarına göre ve usulüne uygun olarak toplanmaktadır. Hurda plastik ihtiyacınız var ise veya elinizde satım için biriktirdiğiniz plastik hurdalarınız var ise bizimle lütfen iletişime geçiniz.  Bizi alttaki numaradan arayabilirsiniz ya da alttaki talep formunu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

0530 542 68 11 - Murat DUYAR

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu