• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Hakkımızda

Demircioğlu Hurdacılık;

1992 yılında faaliyete başladığımız geri dönüşüm sektöründe Anadolu yakasında 2006 yılında firmamız Demircioğlu Hurdacılık adını alarak geniş çapta faaliyetlerine devam etmektedir. 2007 yılı itibari ile;
Şekerpınar ve Gebze'de bulunan toplam 1600 m2 alanüzerine kurulu tesis ve depolarda sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden büyük bir çaba ve azimle aldığımız her işi laikiyle sürdürmekteyiz.
2016 yılında Dudullu da yeni tesis ve depomuzda çalışma alanlarımızı genişleterek faliyetlerimizi arttırdık.
. . GELİŞMEKTE OLAN FİRMAMIZ İŞİMİZİ NE KADAR CİDDİ YAPTIĞIMIZIN KANITIDIR
. . TÜRKİYENİN HER YERİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA HER TÜRLÜ HURDALARINIZ DEĞERİNDE İŞLEM GÖRÜR.
HURDACILIK SEKTÖRÜNDE SERTİFİKASIZ İŞ YAPMAYAN FİRMAMIZIN HER TÜRLÜ HURDA SERTİFİKALARI MEVCUTTUR. GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNDE ÜST SEVİYELERDE YER ALMAMIZIN SEBEBİ SİZLERE KALİTELİ VE KESİNTİSİZ HİZMET VERMEKTİR.
Personelimiz iş güvenliği kanununa tabi olarak çalışmaktadır. Personelimizin tamamı sigortalı olmakla birlikte meslekie ğitim belgeleri mevcttur. Araçlarımızın periyodik bakım ve muayeneleri yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri tekip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır.

VİZYONUMUZ

Deneyimli ekipman ve kadrosuyla sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş, geri dönüşüm sektöründe lider bir firma oluşturmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmamamsı için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.
GERİ DÖNÜŞÜM BİZLER İÇİN ÖNEMLİDİR. BİZİMLE ÇALIŞMA HUSUSUNDA GÖSTERECEĞİNİZ İLGİ VE ALAKA İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

SERTİFİKALARIMIZ


 demircioğlu hurda

 demircioğlu hurdacılık

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu