• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/demirciogluhurdacilik/

Anasayfa


Ses, HDMI, Elektrik, Data kabloları gibi birçok hurda kablo çeşidinin alım satımını yapıyoruz. ( ham hali veya soyulmuş, kırılmış hali )

Özellikle Kentsel Dönüşüm Kapsamında yıkımını yaptığımız binalardan çıkan kapılar sıfıra yakın. Kullanıma göre çeşitli kapılar mevcuttur.

Hurda bakır alım satımlarımız devam ediyor. Güncel bakır fiyatı için bizi arayın.

Adresten hurda alım satım yapmaktayız. Alüminyum hurdasına fiyat almak için bizi arayın.

Demir hurdalarınızı en uygun fiyattan alıyoruz. Anında nakit ödeme garantisi. Ayrıca adresten alım yapıyoruz.

Plastik atıklarınızı adresten alıyoruz. Ödemeyi nakit yapıyoruz. Ayrıca geri dönüşüme hazır plastik hurdası stoklarımızda mevcuttur.

Binalarınızı gerekli risk analizleri yaparak uzman ekip ve ekipmanlarımızla yıkıyoruz. Binanızdaki tüm değerli eşyaları zarar görmeden söküyoruz.

Karton ve Kağıt atıklarınızı değerinde alıyor, ödemeyi anında nakit yapıyoruz.

Şirketimiz İstanbul'da her türlü tadilat, bina onarımı ve dekorasyon hizmetleri sunmaktadır.
İstanbul ve Kocaeli hurda sektöründe 1992 yılından günümüze kadar hizmet vermekte olan firmamız aynı zamanda tadilat işleri ve bina yıkım işleri yapmaktadır. Hurdacı firmaları arasında dürüst çalışma ahlakı ile kendini öne çıkaran firmamız demir hurdası, inşaat hurdası, bakır hurdası, şantiye hurdası, plastik hurdası, karton hurdası, kağıt hurdası gibi tüm hurda ve metal çeşitlerinde alım satım yapmaktadır. Ayrıca elimizde çok sayıda ve çeşitte çıkma pvc kapı ve pencere mevcuttur. Şantiye sahalarınıza konteyner bırakan ekiplerimizle iletişim kurmanız halinde hurdalarınız çok kısa sürede nakit paraya dönüşecektir.
İletişim: 0531 027 4689 -  0544 886 1916
Bina yıkım hizmetleri ile ilgili olarak, sadece büyük bir iş makinesini yıkım alanına sokup demirleri, betonları birbirinden ayırarak binayı yerle bir etmekten çok daha fazla şey var. Bina yıkımı çok riskli durumlar ortaya çıkarabiliyor.
21.02.2017
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret70487
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu